Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Kygo wystąpi podczas ceremonii zamknięcia Letnich Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016

W najbliższą niedzielę, 21 sierpnia, podczas Ceremonii Zamknięcia Letnich Igrzysk Olimpijskich Rio 2016 na stadionie Maracanã, Kygo wraz z wokalistką Julią Michaels zaprezentuje utwór „Carry Me”.

Norweska gwiazda wraz z Sony Music Entertainment oraz Olympic Channel ogłosili niedawno nawiązanie współpracy promującej nową platformę cyfrową o zasięgu globalnym, której działalność ma rozpocząć się już wkrótce.
Okazja, aby stać się częścią Ceremonii Zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w Rio to wyjątkowy krok w mojej karierze, będzie to największy występ w moim życiu. Od zawsze byłem fanem sportu, a możliwość połączenia tego z moją muzyką i wspieranie Olympic Channel to spełnienie marzeń!” – stwierdza Kygo.

Kygo jest obecnie jednym z najgorętszych nazwisk w świecie muzycznym. Jego muzyka przemawia do młodej generacji fanów Olimpiady. Jego występ podczas Ceremonii Zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w niedzielny wieczór z pewnością zelektryzuje widzów na świecie. Przygotowujemy się do uruchomienia Olympic Channel. Kygo i jego muzyka będą stanowić ważny element tego kanału, gdzie fani będą mogli nadal przeżywać emocje związane z Rio i Olimpiadą przez cały rok.” – dodaje Mark Parkman, Dyrektor Generalny Olympic Channel.

Cyfrowa platforma Olympic Channel rozpocznie działalność zaraz po zakończeniu Olimpiady w Rio, również w niedzielę 21 sierpnia. Darmowa aplikacja będzie dostępna na urządzeniach mobilnych Android oraz iOS oraz na stronie olympicchannel.com. Jej celem jest dotarcie do młodego pokolenia fanów ruchu olimpijskiego, którzy na tej platformie będą mogli oglądać na żywo wydarzenia sportowe przez cały rok.

Kyrre Gørvell Dahl, znany jako KYGO, jest pierwszym w historii artystą, który przekroczył liczbę miliarda odtworzeń w serwisach streamingowych w 2015. Ten 24-letni norweski DJ, muzyk i producent stoi na czele najważniejszych i najbardziej komentowanych artystów współczesnej elektroniki. Przełomem w karierze okazał się singiel „Firestone” z 2014r. (ponad 7 milionów sprzedanych egzemplarzy). Jego debiutancki album – Cloud Nine ukazał się w maju br. i uzyskał status platynowej płyty w Polsce. Kygo wystąpił również podczas tegorocznego Open’er Festival.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 17 sierpnia, 2016
Close
%d bloggers like this: