Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS

Co z nowym albumem Adele?

Fani Adele z niecierpliwością wyczekują nowej płyty. Ostatni album brytyjskiej wokalistki ukazał się w 2015 roku. Krążek pt. 25 odniósł sukces i był najszybciej sprzedającym się albumem w historii Wielkiej Brytanii.

Jakiś czas temu Adele ogłosiła, że jej najnowsza płyta ukaże się we wrześniu tego roku. Jednak jej menedżer, Jonathan Dickins, studzi zapały i ekscytację fanów. „Wszyscy jedziemy na tym samym wózku, robisz swoje i nagle, znikąd, świat się zatrzymuje. Album pojawi się, kiedy będzie gotowy. Teraz nie mogę podać konkretnej daty.” – mówi Dickins. Dodaje również, że muzyka jest ukończona, jednak prace nad czwartym krążkiem wciąż trwają.

Obecnie prasa donosi, że z Adele współpracuje producent muzyczny i piosenkarz Raphael Saadiq, który jest czołowym twórcą obecnej muzyki soul oraz R&B. Informacja wydaje się być prawdopodobna, gdyż artystka od dawna ceni twórczość Raphaela, a także chce, aby jej czwarta płyta była utrzymana w soulowym klimacie z eklektycznymi brzmieniami. Saadiq odnosi sukcesy nie tylko w solowej karierze, ale jest także odpowiedzialny za produkcję największych hitów m.in. Whitney Houston czy Snoop Doga.

Zagraniczna prasa spekuluje również, że na nowej płycie Brytyjki usłyszymy także Johna Legenda. „W tę produkcję Adele wkłada całe swoje serce i całą swoją duszę, włącznie z towarzyszącymi jej uczuciami po rozwodzie” – donosi portal „The Mirror”.

Informacje o współpracy z Saadiqiem i Legendem nie są potwierdzone. Na oficjalne wieści dotyczące czwartego krążka 32-letniej Adele musimy jeszcze zaczekać.

(Visited 4 times, 1 visits today)
Tagi: , , , Last modified: 5 lipca, 2020
Close
%d bloggers like this: