Tove Lo zaprezentowała film krótkometrażowy zatytułowany Blue Lips. W roli głównej, poza wokalistką, możemy zobaczyć Anę Coto.

W filmie Blue Lips możemy oglądać nocne przygody dwóch przyjaciółek – Ebby (Lo) oraz Kit (Coto). Jak mówi sama artystka: – Ostatni rozdział w erze „Lady Wood” nie mógłby skończyć się lepiej niż poprzez zrobienie wspólnego filmu z Malią. Spędziłyśmy dużo wspólnych nocy u niej w domu, oglądając filmy o miłości, przyjaźni i wszystkich aferach z tym związanych, a następnie dzieliłyśmy się własnymi doświadczeniami. I tak pojawiły się pierwsze koncepcje na wspólną krótkometrażówkę. Byłam dość zdenerwowana, kiedy musiałam stanąć przed kamerą i zagrać. Występy na scenie zupełnie mnie nie krępują, ale tu było inaczej. Malia dała mi jednak dużo pewności siebie. W jej reżyserskich rękach superwoman czuję się bardzo bezpiecznie!

Zdjęcia do filmu trwały trzy dni. W 25-minutowym wideo słyszymy muzykę z pełnowymiarowego albumu Tove Lo pod tym samym tytułem. W realizacji obrazu wokalistkę wsparła Malia James.

Album Blue Lips to płyta, która jest tematycznym uzupełnieniem drugiego album Tove Lo, Lady Wood. Wokalistka za cały dotychczasowy dorobek zgromadziła już 2 miliardy streamów na całym świecie.