Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 8:14 pm DZIAŁ NEWS

Peja startuje z preorderem

Album HIP_HOP_50 to przede wszystkim klasyka muzyki w nowoczesnym wydaniu. Na płycie znajdziemy wielu różnorodnych gości: Kabe, Malik Montana, Szczyl, Intruz, Konrad Brzos i Janek Badys, Koneser, a także członkowie ekipy: Gandi Ganda i DVJ. Rink.

Po 2 latach wydawniczej przerwy Rychu prezentuje intymne, a zarazem spójne, muzycznie jak i tekstowo, dzieło. Mrok, smutek, melancholia, tragizm, a nawet dramaturgia bije z szeregu zwrotek kawałków Lot skazańcaJumanaJak deszcz oraz Lubartowska. Wszystko to, traktowane jako zwiastun resentymentu, stanowi o jakości i formie w jakiej artysta pragnie publikować kolejne utwory. W przeciwwadze kilka pozytywnych akcentów znajdziemy w numerach PrimeLife is LifeCaracasHej Lejdis czy chociażby To ten Joint.

Jak wspomina sam Peja: W zasadzie to połowa płyty, więc proporcja 50 do 50 jak w chińskim znaku równowagi i to zapewne nie bez powodu.

Wersja płyty w preorderze zawiera aż 14 utworów, w tym znany już z premiery na początku roku singiel Azarenka oraz remix kawałka Lubartowska. Album dostępny w sklepach stacjonarnych zawierać będzie 10 kompozycji, a dwie z nich będą znacznie różnić się od wersji preorderu wraz z preorderem deluxe i nie będzie to zmiana muzyczna. Nie podaje się, których utworów zabraknie w wersji podstawowej, aby nie odbierać słuchaczowi urozmaicenia.

(Visited 124 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 11 lipca, 2023
Close
%d bloggers like this: