Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Zapowiedzi

Little Mix podbijają Amerykę!

Perrie, Jesy, Leigh-Anne i Jade ostatnie dni spędziły w USA, gdzie promują swój najnowszy hit ’Black Magic’. Utwór zapowiada nową płytę ‘Get Weird’ premiera zaplanowana na 6 listopada!

Little Mix wystąpiły wczoraj na gali Teen Choice Awards i odebrały pierwszą w swojej karierze nagrodę TCA w kategorii ‘Best Break Out Artist’. Ale to nie wszystko! Dziewczyny zaskoczyły swoich fanów i wystąpiły razem z Taylor Swift podczas jej koncertu w Santa Clara w Kalifornii, w ramach trasy 1989 Tour. Taylor przez chwilę została członkinią LM i razem z Brytyjkami wykonała ich hit „Black Magic”!

https://youtu.be/UMAvHdliJaI

Nowa płyta zespołu – „Get Weird” ukaże się na rynku już 6 listopada. Według Little Mix ich nowy krążek to „celebracja wyjątkowości i wolności”. Oprócz niej na płycie znajdą się takie utwory jak „Love Me Like You” czy „Secret Love Song”, a także „Lightning”, którą dziewczyny opisują jako „siostrę” ich wielkiego hitu z 2012 roku, „DNA”. Ponadto w wersji CD Deluxe pojawi się piosenka „I Won’t”, która jest szczególnie ważna dla zespołu – to właśnie w niej dziewczyny udowadniają, że „tak długo jak mają siebie, nie potrzebują niczego więcej”.

Little Mix - Get Weird Standard small
Little Mix - Get Weird Deluxe-81841562 small

(Visited 11 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 18 sierpnia, 2015
Close
%d bloggers like this: