Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Lukas Graham na pierwszym koncercie w Polsce

Twórcy przeboju 7 Years pojawią się w marcu 2017 roku na pierwszym w Polsce koncercie. Organizacją wydarzenia zajmuje się agencja Live Nation.

Lukas Graham, którego przebój „7 Years” pokrył się platyną na całym świecie, na początku przyszłego roku wyruszą w ekspansywną trasę koncertową. Trasa rozpoczyna się w lutym 2017 w Wielkiej Brytanii i do połowy kwietnia zawita m.in. do Irlandii, Belgii, Holandii, Niemczech, Austrii, Węgier, Polski, Francji, Szwajcarii, Włoch, Hiszpanii, Portugalii. Bilety w cenach 139 zł i 159 zł (balkon) w sprzedaży od 17 czerwca od 10.00 na livenation.pl i www.stodola.pl

Debiutancki album Lukas Graham od momentu ukazania się na rynku 1 kwietnia zebrał najlepsze recenzji krytyków, debiutując na 1 miejscu w Kanadzie i Australii, na miejscu 2 w Wielkiej Brytanii i Nowej Zelandii i jako nr 3 na liście Billboard 200 w USA, co dalej zaowocowało postawieniem zespołu w świetle reflektorów opinii międzynarodowej a New York Times określił ich twórczość jako starannie dostrojone piosenki, które łączą pop-soul z hip-hopem.

(Visited 4 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 13 czerwca, 2016
Close
%d bloggers like this: