Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ PUBLICYSTYKA, Wywiady

Mahmood w ekskluzywnym wywiadzie z cyklu „WEŹ ZAPYTAJ” tylko w TIDAL!

Jak zmieniło się jego życie po udziale w Eurowizji? Co sądzi o Viki Gabor? Jakie jest jego największe marzenie? To tylko niektóre z pytań, na które odpowiedział Mahmood podczas wywiadu w ramach  cyklu „WEŹ ZAPYTAJ” w serwisie TIDAL.

Cała Europa poznała jego twórczość, po tym jak w ubiegłorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji zdobył drugie miejsce, a jego utwór Soldi znalazł się na listach przebojów w wielu krajach. To właśnie dzięki temu Mahmood miał szansę koncertować dla fanów na całym kontynencie.

Przy okazji pobytu w Polsce Mahmood spotkał się też z Viki Gabor. Artysta bardzo pozytywnie wypowiada się na temat polskiej wokalistki. Twierdzi również, iż mimo jej młodego wieku ma ogromne szanse na międzynarodową karierę.

Zapytany o najbliższe plany koncertowe zaprosił fanów na swoją europejską trasę koncertową, która rozpocznie się w kwietniu. Polscy fani również będą mogli usłyszeć piosenkarza podczas warszawskiego koncertu w maju tego roku.

Poza muzyką, Mahmood chciałby poświęcić się podróżom. Jego największym marzeniem jest wspólnie z mamą odwiedzić Nowy Jork. Zapytany o to jaki byłby cel jego podróży, gdyby kupił bilet w jedną stronę wymienił Brazylię, ponieważ, jak sam mówi, nigdy tam nie był, a ludzie i kultura tego kraju wydają mu się bardzo ciekawe.  

Artysta opowiedział też o swoim związku z Egiptem, skąd pochodzi jego ojciec oraz o tym, co inspiruje go do tworzenia muzyki.

https://tidal.com/browse/video/130315918
(Visited 34 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 18 lutego, 2020
Close
%d bloggers like this: