MARINA zaprezentowała nowy singiel! Posłuchaj Handmade Heaven, utworu zapowiadającego najnowsze wydawnictwo MARINY. Album nie ma jak dotąd potwierdzonego tytułu. Ukaże się on prawdopodobnie wiosną nakładem Atlantic Records UK.

Jak wrażenia? Dajcie znać, jak Wam się podoba!

CO WIEMY O NOWYM ALBUMIE MARINY?

• Już na początku listopada 2017 roku MARINA (wtedy jeszcze z diamentami w pięknej nazwie) zarejestrowała nową piosenkę: If It’s Worth It
• Pojawiły się plotki, według których MARINA miałaby wydać tę piosenkę w styczniu 2019. Piosenka miała być singlem, który nie będzie miał żadnego związku z albumem- ogłoszonego na kwiecień 2019. Do premiery jednak nie doszło, zatem niewykluczone, że utwór znajdzie swoje miejsce na trackliście.
• Zamiast premiery, do zarejestrowanego utworu doszły niespodziewanie trzy nowe nagrania: No More Suckers, End of the Earth, Orange Trees.
• We wrześniu 2018 roku MARINA po raz pierwszy wykonała utwór Emotional Machine. Jest to prawie pewne, że kompozycja znajdzie się na albumie.

• Na instagramie MARINA publikowała snippety nowych piosenek. Niektóre słuchała w tle, inne nuciła acapella, a część opublikowała w formie instrumentalnej. Snippety zatytułowano: Enjoy Your Life, You, Superstar i Handmade Heaven.
• Na albumie usłyszymy także Baby autorstwa Clean Bandid z udziałem MARINY i Luisa Fonsiego prawdopodobnie tylko jako bonus track.

Joe Janiak jest jednym z głównych producentów płyty. Ma za sobą współprace z takimi artystami jak: Britney Spears, Ellie Goulding, Tove Lo, MØ, Adam Lambert.

Lana Del Rey nie pojawi się na albumie.

Więcej plotek i nowości na temat nadchodzącej muzyki najsłynniejszej Walijki greckiego pochodzenia możecie śledzić na twitterze wraz z innymi diamentami. Hashtag #MARINA4 robi się coraz bardziej popularniejszy. Więcej informacji od samej artystki spodziewamy się w marcu. Odliczamy!