Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Informacje ogólne

MaRina powróciła z nowym albumem „Warstwy”

MaRina na własnych zasadach i nakładem własnej wytwórni MaRina Music przedstawiła trzeci album pod tytułem Warstwy z udziałem takich raperów jak Kabe, Young Igi, Smolasty, Mr. Polska czy Gverilla.

Warstwy to trzeci po Hard Beat (2011) i On My Way (2017) album artystki, tym razem po raz pierwszy utrzymany w rapowym brzmieniu. Gościnnie, w utworach usłyszeć możemy czołówkę polskiej sceny rapowej: Kabe, Young Igi, Smolasty, Mr. Polska, Gverilla.

Jest to album, na którym MaRina nie boi się sięgać po nowe środki artystycznego wyrazu. Najlepszym tego przykładem jest utwór Zobacz to, gdzie wokalistka rapuje, lub wiele innych kawałków, w których z premedytacją przemyca wciąż kontrowersyjny w Polsce „mumble rap” charakteryzujący się celowo trudnym do zrozumienia w pierwszym odsłuchu tekście. Artystka zdecydowała się nagrać pierwszy polskojęzyczny album na własnych zasadach.

Album zawiera jedenaście utworów i promują go do tej pory trzy single oraz teledyski Skandal (Odbijam), Nigdy Więcej oraz wydany w ubiegłym roku News.

Lista utworów:
1. Nigdy Więcej ft. Young Igi
2. Nie Prowokuj
3. Skandal (Odbijam) ft. Smolasty
4. Chcesz Mnie Oglądać Nago
5. Zobacz To ft. Mr. Polska
6. Warstwy
7. Dotknij ft. Gverilla
8. News ft. Kabe
9. Czarne Lustro
10. Oddech
11. Spokój

Płyta dostępna jest w sklepach cyfrowych, a w fizyczne wydanie albumu można zamówić poprzez Empik.com oraz w sieci sklepów EMPIK.

(Visited 25 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 19 marca, 2023
Close
%d bloggers like this: