Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Eurowizja

Maruv nie jedzie na Eurowizję! Ukraińska telewizja spełniła swoje groźby

To juz oficjalne. Maruv nie będzie mogła reprezentować Ukrainy podczas Eurowizji w Tel Avivie. Ukraińska telewizja spełniła swoje groźby.

Maruv miała 24 godziny na zdecydowanie czy jedzie do Rosji na 2 koncerty, czy na Eurowizję, podczas której reprezentować będzie Ukrainę. Ze znanych informacji wokalistka miała odmówić koncertów w Rosji i tym samym pojechać na Eurowizję.

Portal Eurovision Ukraine podał, że Maruv nie pojedzie na Eurowizję. Kto dokładnie będzie reprezentował kraj w konkursie i czy w ogóle taki kandydat bedzie dowiemy się niebawem.

W kontrakcie, który miała podpisać istniał zakaz występowania w Rosji, jak również wiele podpunktów, które są conajmniej dziwne. Maruv miałaby konsultować wszystkie elementy występu z Telewizją Ukraińską, jak również wypowiedzi podczas konferencji prasowych. Nawet jeśli podpisze kontrakt, to i tak nie dostanie żadnego finansowego wsparcia. Artystka sama by musiała zapłacić za wyjazd do Tel Awivu, za swój występ, za wszystkie pre-eurowizyjne eventy. Za złamanie regulaminu musiałaby zapłacić 2 miliony jako koszty strat, które poniosła telewizja.

Maruv to projekt muzyczny stworzony w 2017 roku. Twórcą, solistką i autorką piosenek jest Anna Korsun. W maju 2017 roku ukazał się debiutancki album Stories. We wrześniu Anna rozpoczęła współpracę z muzykiem i producentem dźwięku Boosinem i wspólnie wydali dwa single Spini i znane wśród słuchaczy Drunk Groove. Ostatnim wydawnictwem Maruv jest płyta Black Water, która ukazała się pod koniec września 2018 roku.

(Visited 13 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 25 lutego, 2019
Close
%d bloggers like this: