Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Mazury z muzyką – Naturalnie Mazury Festiwal 2019. Poznajcie line – up!

Słoneczny lipiec. Spokojnie leżakujemy w hamaku rozwieszonym na drzewie a w powietrzu czuć mazurski klimat. A gdyby tak zza pleców dobiegały nam dźwięki i piosenki ulubionych kapel? Czy będzie to premiera miłosnej płyty zespołu Sorry Boys, melancholijny Kortez a może multiinstrumentalista Krzysztof Zalewski? Co to za uczucie, co za stan kiedy w koło słychać Łąki Łan ? Spacer nad jeziorem i spotkanie z Kasią Nosowską? Czemu nie!

Wymienieni wyżej artyści to jedynie część line – upu, który w tym roku serwuje nam jak świeżą rybkę, Naturalnie Mazury Festiwal 2019. 4 edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 5 lipca – 7 lipca w Węgorzewie (Plac Wojskowy oraz Plac Wolności).
Dwa pierwsze dni imprezy są biletowane – ceny karnetów dwu dniowych jak i biletów jednodniowych zmieniają się w zależności od ilości dni pozostałych do imprezy – więcej informacji znajdziecie na wydarzeniu Facebookowym oraz na stronie e-bilet.pl, która jest oficjalnym dystrybutorem biletów na wydarzenie.
Wstęp na koncerty odbywające się w niedzielę jest darmowy. Przez okres całego festiwalu obowiązuje także darmowy wstęp dla wszystkich dzieci do lat 12.

Festiwalowi towarzyszy dodatkowo przegląd kapel. Jest to pojawiająca się od jakiegoś czasu na wiosenno – letnich festiwalach formuła, która pozwala na to, aby nowe brzmienia ujrzały światło dzienne a młode zespoły mogły wypromować swoją twórczość.
Czujesz, że to dobry moment aby zgłosić swój zespół – nie czekaj! Do 15 maja można wypełniać formularz znajdujący się na stronie wydarzenia
www.naturalniemazury.com gdzie znajdują się dodatkowe informacje oraz wymagania dotyczące udziału w przeglądzie.

Poniżej pełna lista artystów, którzy wystąpią podczas Naturalnie Mazury Festiwal 2019 w Węgorzewie:

Piątek:

Sorry Boys       

Krzysztof Zalewski

Kortez

Łąki Łan

Voo Voo


Sobota

Nosowska

Akurat

Dariusz Malejonek Hyperhemon

Tulia

K.

(Visited 2 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , , , , Last modified: 28 kwietnia, 2019
Close
%d bloggers like this: