Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 8:22 am DZIAŁ NEWS

Mel B, słynna spicetka świętuje 48 urodziny!

Mel B, znana również z pseudonimu Scary Spice, obchodzi dziś swoje 48 urodziny.

Jej pełne imię to Melanie Brown, a urodziła się 29 maja 1975 roku w Leeds. Mel B zdobyła największą sławę jako członkini brytyjskiego girlsbandu Spice Girls, który stał się ikoną popkultury.

Mel rozpoczęła swoją muzyczną karierę już w 1994 roku, kiedy to odpowiedziała na ogłoszenie o przesłuchaniach do nowego zespołu. Szybko udało jej się przejść castingi i dostała się do grupy, którą później nazwano Spice Girls. Zespół bardzo szybko zyskał popularność. Spice Girls stały się światowymi ikonami popu i sprzedały ponad 85 milionów albumów na całym świecie.

Melanie B – Tell Me

Po sukcesie zespołu Spice Girls, Mel B rozpoczęła solową karierę. Jej debiutancki album Hot ukazał się w 2000 roku i odniósł umiarkowany sukces komercyjny. Na albumie znalazł się hitowy singiel I Want You Back, nagrany we współpracy z Missy Elliott. Następnie w 2005 roku wydała album L.A. State of Mind, jednak nie osiągnął on już takiego sukcesu jak wcześniej. Jako członkini Spice Girls, wzięła udział w nagraniu albumów Spice (1996), Spiceworld (1997) i Forever (2000).

Po pewnym czasie skupiła się na innych projektach, w tym na swojej karierze telewizyjnej. Wzięła udział w brytyjskiej edycji programu „Dancing with the Stars”, w której zajęła 5 miejsce, oraz była jurorem w programie „The X Factor” w Wielkiej Brytanii i Australii. Była również gospodarzem różnych programów telewizyjnych, w tym „Dance Your Ass Off” i „America’s Got Talent”.

Melanie B – I Want You Back ft. Missy Elliott

(Visited 151 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 28 maja, 2023
Close
%d bloggers like this: