Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 9:17 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Margaret zaczyna nową erę popu. Posłuchaj premierowego singla

Myśleliście, że wiecie wszystko o Margaret, o jej karierze i artystycznych wyborach? Cóż, trzeba będzie ułożyć te puzzle od nowa.

Po dekadzie od wydania sensacyjnego debiutanckiego singla Thank You Very Much, w którym artystka wyrażała wdzięczność za nadchodzące sukcesy, platynowe płyty oraz cztery lata od porzucenia popowej perfekcji na rzecz rapowej nieustępliwości, kariera wokalistki robi kolejny nagły zwrot.

Lubię szybką jazdę i dodaję gazu na zakręcie. Brat mnie zawsze uczył, że nie wolno zwalniać, trzeba przyspieszać – śmieje się Margaret. – Tamte rewiry znałam już zbyt dobrze, więc chciałam się rzucić na nieznane wody. Chciałam znowu być w szoku, uczyć się w nich pływać. Odkryć nowy styl. Kocham robić muzykę, która mnie samą zaskakuje. Lubię nie wiedzieć, co mnie czeka. – dodaje.

Tańcz głupia jest autorską piosenką Margaret, nagraną we współpracy z dobrze znanymi już jej fanom producentami KaCeZetem i Bhavem. Piosenka traf na album zatytułowany Siniaki i cekiny, którego premiery możemy spodziewać się w pierwszej połowie 2024 r.

(Visited 106 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 29 maja, 2023
Close
%d bloggers like this: