Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Zapowiedzi

Messa debiutuje… po polsku!

10983412_546620082107824_1337721242612712129_n
Olsztyńska rockcore`owa formacja Messa przygotowuje się do wydania debiutanckiego albumu. Krążek anglojęzycznej dotychczas grupy będzie zwieńczeniem dziesięcioletniej aktywności zespołu i został nagrany po polsku!

Album został zatytułowany Bramy. Premiera płyty planowana jest na pierwszy kwartał 2015 roku. Na krążku pojawia się kilkunastu gości, w tym olsztyński chórek dziecięcy z zespołu Dziecięce Niebo czy Mateusz „Wiśnia”’ Wiszniewski z zespołu Cerber. Bramy to esencja unikalnego stylu Messy: połączenia melodyjnego rocka z charakterystycznym dla olsztynian spojrzeniem na metalcore. – To nasz rock&core! – podsumowuje Krystian Siemaszko.

Messa to energiczna mieszanka melodyjnego rocka z elementami metalu, zespół określa swój styl jako rock&core. Formacja powstała w Olsztynie, jej korzenie sięgają 2005 roku. Od samego początku istnienia Messa stawia na koncerty, ma ich za sobą już ponad 150 zagranych na terenie całej Polski oraz liczne wygrane i wyróżnienia na wielu festiwalach rockowych (m.in. Rock In Mińsk (I miejsce), Rockołęka (I miejsce), Góra Rocka (I miejsce), Fama Rock Festiwal (nagroda publiczności), Zderzak – Zgierz (wyróżnienie), Ost-Rock (wyróżnienie), Hunterfest, Metalowa Twierdza – Nysa, SLOT Art Festival i wiele innych). Zespół MESSA dzielił scenę m.in. z Acid Drinkers, Luxtorpeda, Hunter, Jelonek, Illusion, Lipali, Materia, Proletaryat, Dezerter, Dr. Hackenbush czy Abradab. Aktualnie Messa przygotowuje się do koncertów promujących debiutancki album.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 10 lutego, 2015
Close
%d bloggers like this: