Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ WIDEO, Teledyski

MGK przeciwko całemu światu

Machine Gun Kelly w ciągu ostatnich miesięcy daje swoim fanom wiele powodów do radości. Premiera teledysku do utworu „Against The World” jest dowodem na to, że artysta konsekwentnie dąży do zakończenia pracy nad drugim po wydanym w 2012 roku „Lace Up” longplayem.

Dwa miesiące temu do sieci trafił klip do utrzymanego w bangerowym klimacie „Till i die”, w którym charyzmatyczny raper po raz kolejny podkreśla swój lokalny patriotyzm i przywiązanie do Cleveland. MGK nie traci jednak czasu. Kilka dni temu do sieci trafił teledysk do refleksyjnego utworu „Against the World”.

Wizualizację nakręcono w nieco surrealistycznej konwencji. Wideo rozpoczyna scena, w której raper spotyka na swojej drodze zamaskowanego mężczyznę zachęcającego go do przyjęcia łapówki w postaci pliku pieniędzy. Dwudziestopięciolatek w typowym dla siebie stylu krytykuje sposób funkcjonowania współczesnego świata, konsumpcjonistyczne podejście do życia oraz masowość społeczeństwa. Ukazuje również dwoistość natury człowieka oraz jego wewnętrzną walkę między dobrem a złem.

Rapera w wyreżyserowaniu teledysku wspierał Casey McPerry, który odpowiedzialny był również za klip do „Till i Die”.

(Visited 9 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , Last modified: 22 marca, 2015
Close
%d bloggers like this: