Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Miley Cyrus w Polsce. Fani przygotowali specjalne akcje koncertowe

Już za kilkanaście godzin po raz pierwszy w Polsce wystąpi Miley Cyrus. Wokalistka jest główną gwiazdą tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival 2019. Polscy fani przygotowali dla swojej idolki kilka niespodzianek.

Miley Cyrus w Polsce – Orange Warsaw Festival 2019

Jest to bardzo szczególne wydarzenie dla polskich fanów. Dzień po premierze nowego materiału She Is Coming, Miley pierwszy raz zaprezentuje go w całości na koncercie w Warszawie. Będzie to pierwsza wizyta artystki w Polsce. Miley Cyrus zagra na Scenie Głównej, a jej występ zaplanowany jest na około 23:00.

Słuchaj w TIDALWięcej o artyście: Miley Cyrus

Miley Cyrus w Polsce – akcje koncertowe

Fajni postanowili zrobić swojej idolce kilka niespodzianek i przygotowali na tę okazję dwie akcje. Pierwsza z nich zaplanowana jest już na samym początku koncertu, który rozpocznie się około godziny 23. Przypomnijmy, że obecnie nie posiadamy informacji o możliwości opóźnienia się koncertu Miley.

Kiedy Miley wejdzie na scenę, w celu powitania, wszyscy podniosą ku górze przygotowane szablony flagi Polski z hasłem „Welcome to Poland”. Szablon możesz wydrukować korzystając z tego linku. Jak zapowiadają przedstawiciele polskiego fanklubu wokalistki, mile widziane są również materiałowe flagi zarówno Polski, jak i tęczowe.

Podczas trzeciej wykonywanej piosenki, którą od wczoraj jest Unholy, organizatorzy chcieliby, aby wszyscy zgromadzeni wyciągnęli wydrukowane specjalne buźki i podświetlili je latarkami. Najlepiej, jeśli buźki zostaną wydrukowane na żółtej kartce. Szablon pobierzecie pod tym linkiem. Buźki oczywiście wycinamy tak, aby były okrągłe!

Słuchaj w TIDALWięcej o artyście: Miley Cyrus

Jeśli jesteś już w drodze na koncert albo nie masz jak wydrukować swoich materiałów, nie musisz się martwić. Przedstawiciele fanklubu na terenie festiwalu będą mieli mnóstwo zapasowych sztuk, które będą rozdawać! Więcej informacji znajdziecie też na stronie wydarzenia.

(Visited 27 times, 1 visits today)
Tagi: , , , Last modified: 1 czerwca, 2019
Close
%d bloggers like this: