Pierwsza angielskojęzyczna płyta K-popowego fenomenu! Dziś swoją premierę miał najnowszy album Monsta X zatytułowany ALL ABOUT LUV. Posłuchaj płyty w całości poniżej.

Niesamowity K-popowy fenomen, który zapanował nad całym światem! Monsta X prezentują płytę ALL ABOUT LUV. Kończący się rok należał do jednego z najbardziej udanych w karierze. Przez ostatnie 4 lata zespół grał koncerty, dzięki którym tworzył niesamowitą więź ze swoimi fanami na całym świecie. Ten krążek jeszcze je wzmocni.

Co ciekawe ten album jest pierwszym anglojęzycznym projektem grupy. Monsta X w ten sposób mówili o nadchodzącym krążku – „Jesteśmy bardzo podekscytowani naszą nową płytą w języku angielskim. To walentynkowy prezent dla wszystkich naszych Monbebe (nazwa grupy fanów Monsta X), którzy są z nami o każdej porze dnia i nocy. Ten album opowiada o związkach i rzeczach, z którymi musimy sobie radzić na co dzień. Mamy nadzieję, że nasi Monbebe pokochają tę płytę i powiedzą o niej swoim znajomym. Koniec końców chodzi tylko o miłość (ang. It’s All About Luv)”.

Wersja deluxe zawiera 88 stronicowy photobook, 2 losowe zdjęcia członka zespołu, booklet z tekstami piosenek, zdjęcie zespołu i plakat. Wersja CD zawiera 40 stronicowy booklet, plakat i zdjęcie zespołu (inne niż w wersji deluxe). Wersja winylowa zawiera 16 stronicowy booklet i plakat.