Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Odsłuchy

MTV Unplugged Brodki już w serwisach streamingowych

Brodka przed wyruszeniem na trasę MTV Unplugged na wiosnę tego roku.Wcześniej, 12 kwietnia odbył się koncert w lubelskim Centrum Spotkania Kultur, którego dźwiękowy zapis możemy słuchać już od teraz we wszystkich serwisach streamingowych.

Brodka o albumie MTV Unplugged Brodka:
To jest taka płyta bardziej „fanowska”. Zależało mi, żeby ten materiał był przekrojowy. Momentami było ciężko, bo pewne utwory trzeba było przearanżować tak, żeby pasowały do całej reszty i żeby znaleźć w tym jakiś wspólny klucz chociażby z moją ostatnią płytą. Była to muzycznie intensywna, ciekawa, momentami trudna, praca, ale też bardzo twórcza. Starałam się wybrać utwory, które sama lubię, ale też taki, od którego wszystko się zaczęło, czyli „Ten” .

MTV Unplugged Brodka to zapis wyjątkowego, akustycznego koncertu, który odbył się 12 kwietnia 2018 r. w lubelskim Centrum Spotkania Kultur. Koncertowi towarzyszyła jedyna w swoim rodzaju oprawa wizualna, którą przygotowała Aleksandra Wasilkowska, słynna architektka, urbanistka i scenografka. Za reżyserię odpowiada Agnieszka Szmoczyńska, jedna z najciekawszych autorek polskiego kina ostatnich lat („Córki Dancingu”).

W trakcie występu na żywo Brodka zaprezentowała kompozycje z ostatniej płyty Clashes, kultowej Grandy, EP-ki LAX oraz debiutanckiego krążka zatytułowanego po prostu Album z 2004 r.

W projekcie wzięli udział goście specjalni. Na scenie u boku wokalistki pojawił się Dawid Podsiadło w utworze Santa Muerte oraz Krzysztof Zalewski, który zaśpiewał z Brodką Syberię. Na płycie znajdzie się 15 piosenek, w tym również cover Nirvany Heart-Shaped Box.

18 stycznia swoją premierę będzie mieć fizyczna forma albumu MTV Unplugged Brodka, a od 10 grudnia pełny zapis koncertu będzie można obejrzeć w serwisie player.pl.

(Visited 16 times, 1 visits today)
Tagi: , , , Last modified: 7 grudnia, 2018
Close
%d bloggers like this: