Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Muzyka lat 90 na lotnisku w Lubinie! Znamy program Cuprum Hits Festival 2019

Już w połowie lipca na dwa dni przeniesiemy się w muzyczną podróż do lat 90! Wszystko to za sprawą festiwalu Cuprum Hits Festival w Lubinie.

Wielkimi krokami zbliża się do nas dwudniowa impreza muzyki dance i euro dance. Na scenie wystąpi aż 14 światowych artystów tamtych lat. Jak zapowiedział organizator na scenie zobaczymy m.in.: Fun Factory, Dr Alban, Tatu, Vengaboys, Sumptuastic. Z Polski wystąpią Ich Troje oraz Stachursky.

Cuprum Hits Festiwal to nie tylko muzyka, to również masa atrakcji, w której każdy bez względu na wiek i upodobania, znajdzie coś dla siebie.

Słuchaj w TIDALWięcej o artyście: Tatu

Impreza odbędzie się 13-14 lipca na Lotnisku w Lubinie. Bramy lotniska dla słuchaczy otworzą się o godzinie 15:00. Bilety są dostępne w sprzedaży w cenach jednodniowe – 79 zł lub dwudniowe w cenie 129 zł. Osoby uprawnione do zniżek mogą zakupić je w cenach ulgowych: 39 zł – jednodniowy i 78 zł – dwudniowy. W specjalnie przygotowanych pakietach znajdują się bilety VIP – 390 zł pakiet VIP jednodniowy oraz 640 zł pakiet VIP dwudniowy. Wszystkie z nich zakupicie pod tym adresem.

(Visited 10 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , , , , , , , , Last modified: 30 maja, 2019
Close
%d bloggers like this: