Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 9:01 am DZIAŁ NEWS, Książki

„My Love Story. Autobiografia” Tiny Turner

Sukces okupiony Cierpieniem.

Tina Turner była prawdziwą postacią rock’n’rolla oraz kultową ikoną lat 80. Tworzyła muzykę przez przeszło 60 lat, która rozbrzmiewa na stacjach radiowych na całym świecie. Nieśmiertelna sława, zawsze najwyższe miejsca na listach przebojów, tłum fanów… Tak w skrócie wyglądała kariera jednej z najważniejszych postaci muzyki rozrywkowej. Chociaż Tina spędziła wiele czasu w blasku fleszy, jej życie nie było zawsze łatwe.

Sukces przeplatała „ciemna strona” życia i cierpienie w sferze prywatnej. Miała nieszczęśliwe dzieciństwo w rodzinie patologicznej, zaś pierwszy mąż zabrał ją na noc poślubną do burdelu i związane inne problemy małżeńskie skłoniły ją do rozwodu. Ponadto doświadczyła jeszcze bardziej traumatycznej sytuacji, jaką było samobójstwo jej najstarszego syna. Mało która znana osobistość przeszła tyle, co ona.

W „My Love Story” Tina po raz pierwszy w sposób szczery otwiera się przed fanami i opowiada o swoich sukcesach i porażkach w życiu prywatnym.

Poniżej znajdziesz fragmenty Autobiografii. Ta niesamowita książka wydawnictwa Znak dostępna jest w wybranych sklepach w wersji papierowej i elektronicznej. Na uwagę zasługuje też Audiobook w oryginalnej wersji językowej dostępny w Empiku, gdzie to właśnie Tina czyta wstęp do książki.

Źródło: Materiał prasowy wydawnictwa Znak (po redakcji). Zdjęcie: EMPIK W tekście zawarto linki partnerskie (affiliacyjne), które nic Ciebie nie kosztują, a pomagają utrzymać stronę.

(Visited 93 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 26 maja, 2023
Close
%d bloggers like this: