Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Myrkur na dwóch koncertach w Polsce

Amalie Bruun ukrywająca się pseudonimem Myrkur wystąpi 10 grudnia w poznańskim klubie U Bazyla oraz dzień później, 11 grudnia, w krakowskim Klub Kwadrat.

Artystka w dalszym ciągu promuje krążek Mareridt, który swoją premierę świętował we wrześniu 2017 roku. Przedsprzedaż biletów na występy Myrkur w Polsce już wystartowała!

Sporo zamieszania było w 2017 roku wokół pięknej Dunki z Kopenhagi rodem, która w dowodzie na personalia Amalie Bruun, a w świecie muzyki posługuje się pseudonimem Myrkur. Zarówno w sensie pozytywnym, którym była wydana kilkanaście miesięcy temu płyta Mareridt, jak i negatywnym (zarzuty o bycie nie „true” itp.). A artystka po prostu robiła swoje, czyli grała wiele koncertów w różnych częściach globu, przekonując do siebie coraz więcej fanów. Jeden z tych występów odbył się w grudniu 2017 roku w Polsce. I nie pozostawił złudzeń co do klasy Amalie w wydaniu live.

W minionych kilkunastu miesiącach sporo pisało się o Myrkur, więc przypomnijmy krótko, że Zadebiutowała w 2014 roku EP-ką Myrkur, potem był duży materiał o tytule M, a w 2016 roku pojawiła się koncertowa płyta Mausoleum. Muzyka Dunki to świetne odwzorowanie zestawienia piękna-bestia. Amalie potrafi przerazić ostrością i brutalnością, ale miewa też bliskie związki z rozbudowaną melancholią i delikatnością. Wspomniany album Mareridt, który Myrkur wciąż promuje, doskonale to potwierdza.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 17 lipca, 2018
Close
%d bloggers like this: