Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Najciekawsze propozycje koncertów na początku Nowego Roku 2020

Nie masz jeszcze planów na pierwsze dni nowego roku? Sezon zimowy to czas wielu klubowych koncertów. Swoje trasy zapowiedział zespół Illusion, Wilki, do Polski przyjedzie też Devendra Banhart.

Wpis we Współpracy z Biletomat.pl

Jeden z najważniejszych przedstawicieli polskiego rocka lat 90. powraca do koncertowania na początku 2020 roku. Już na początku lutego Illusion wystąpi w poznańskim Klubie u Bazyla, w warszawskiej Proximie oraz w CK Wiatrak w Zabrzu. Koncert w Poznaniu zaplanowany został na 1 lutego, bilety możecie zakupić pod tym adresem https://www.biletomat.pl/koncerty/. Dzień później zespół pojedzie do Warszawy, a 7 lutego wystąpi w Zabrzu.

Mocna sekcja rytmiczna, chropowate gitary i energetyczny wokal Tomasza „Lipy” Lipnickiego to cechy, które składają się na charakterystyczne brzmienie trójmiejskiego kwartetu. Nóż, Vendetta czy Cierń – te utwory już na zawsze wpisały się w historię polskiego rocka. Usłyszeć je, m.in. wraz z materiałem z ostatniej płyty zespołu, Anhedonia, będzie można już na zimowych koncertach!

Wilki wyruszają w Niebieską Trasę! Zespół w styczniu zagra w 6 największych miastach w Polsce! Już w styczniu w czeka na was piękna i sentymentalna podróż do początku lat 90-tych. Zespół postanowił przypomnieć swoim słuchaczom nagrania z kultowej płyty Wilki, która odcisnęła trwałe piętno na polskiej muzyce rockowej i okazała się bestsellerem, sprzedając ponad 220 tysięcy egzemplarzy.

11.01.2020 – Toruń – Klub Od Nowa
12.01.2020 – Gdańsk – Stary Maneż
17.01.2020 – Kraków – Klub Studio
18.01.2020 – Wrocław – Klub A2
24.01.2020 – Poznań – Klub B17
25.01.2020 – Warszawa – Klub Progresja<

Devendra Banhart to artysta eklektyczny, którego muzyka jest trudna do sklasyfikowania. Jego melancholijne, mroczne ballady obok wesołych hippisowskich piosenek sprawiły, że Devendra jest uznawany za jednego z najoryginalniejszych artystów ostatnich dekad, który stworzył swój własny, magiczny styl. Artysta zagra w Polsce dwa koncerty, z czego jeden całkowicie wyprzedany! Z tej okazji zaplanowany został drugi koncert, który odbędzie się 21 stycznia w Klubie Palladium. Ostatnie bilety zakupicie na https://www.biletomat.pl/koncerty/! Radzimy się pośpieszyć.

(Visited 6 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 18 grudnia, 2019
Close
%d bloggers like this: