Wilki rządzą! 26/26 to 25 największych przebojów zespołu i jeden premierowy utwór zatytułowany Na krawędzi życia. Przekornie na nieokrągłe 26-lecie zespołu.

Właśnie takie chwile jak ta opisana w Na krawędzi życia przez lidera Roberta Gawlińskiego, sprawiły, że Wilki rządzą na polskim rynku niezmiennie od 26 lat.

Robert Gawliński zawsze szedł na czele swojej muzycznej watahy na przekór trendom muzycznym. Kiedy wszyscy świętują okrągłe rocznice istnienia zespołów, on – 11 maja 2018 roku równie przekornie celebruje… nieokrągłe, dokładne 26 lat od majowego debiutu w 1992 roku albumem zatytułowanym po prostu: Wilki.

Gawliński stoicko wytycza własny muzyczny szlak od metafizycznego Son Of The Blue Sky, niezapomnianego Elli Lama Sabachtani, oryginalnej Bohemy, karmicznego Love Story, przez uwielbianą Baśkę, czy z humorem napisane Przez dziewczyny, po najnowszy singiel, uświetniający 26. rok działalności grupy Na krawędzi życia – otwierający nowy rozdział przebojów Wilków. Co jak co, ale nie wpadając w zasieki komercji, a jednocześnie zdobywając kolejne przyczółki wszelkich list przebojów – Wilki grają swoje rozpoznawalne dźwięki i za to słuchacze kochają ich muzykę.