Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 7:40 pm DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Natalia Przybysz zapowiada nowy album. Posłuchaj singla „Za zimną wodę”

Najnowszy album Natalii Przybysz pojawi się jesienią tego roku, a pierwszym singlem zapowiadającym ten projekt jest piosenka Za zimną wodą. Zarówno utwór, jak i teledysk zostały stworzone w wyjątkowych okolicznościach na malowniczej greckiej wyspie Hydra.

Możemy ujawnić, że nowy album Natalii Przybysz nosi tytuł Tam i jest rodzajem muzycznego dziennika podróży – interpretowanych na różne sposoby. Jest to próba przezwyciężenia powszechnie słyszanej zasady „jest tylko teraz” i „bycia w teraźniejszości”.

Pierwszym rozdziałem tego muzycznego dziennika jest singiel Za zimną wodę. Zarówno utwór, jak i teledysk są wynikiem wyjątkowego wyjazdu. Natalia Przybysz zabrała ze sobą swój zespół na grecką wyspę Hydra, do specjalnego domu-studia. Warto dodać, że nikt poza Natalią nie znał celu tej podróży, aż do momentu wejścia na pokład samolotu.

Artyści spędzili kilka tygodni w tym studiu, który kiedyś był starym zakładem produkującym dywany. Mieszkali, tworzyli i pracowali razem. Efektem tego był m.in. utwór, który właśnie ma premierę.

(Visited 91 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 8 czerwca, 2023
Close
%d bloggers like this: