Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 11:24 pm DZIAŁ NEWS, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

ON AIR Festival 2023 odwołany! Kolejna edycja dopiero w 2024 roku


Kolejny ważny letni festiwal zostaje usunięte z tegorocznego kalendarza. Niestety, ON AIR Festival zostaje przeniesiony na rok 2024, co oznacza, że będziemy musieli trochę poczekać, aby móc uczestniczyć w drugiej edycji.

Follow The Step zorganizowała wydarzenie, które przyciągnęło uwagę głównie ze względu na atrakcyjny skład artystów, który przypadł do gustu fanom muzyki. Na scenach zlokalizowanych na lotnisku Bemowo w Warszawie wystąpili m.in Tame Impala, The XX, Jorja Smith, The Kooks i Röyksopp.

Bezpośrednio po zakończeniu inauguracyjnej edycji, ogłoszono datę drugiego ON AIR Festival, które miało odbyć się 8 i 9 września 2023 roku. Wraz z ogłoszeniem daty ruszyła sprzedaż biletów. Niestety, mimo upływu kolejnych miesięcy, nie pojawiały się żadne dalsze informacje na temat festiwalu. Aktualnie jest już pewne, że ON AIR Festival 2023 nie odbędzie się.

Zgodnie z oświadczeniem opublikowanym przez organizatorów, druga edycja imprezy ON AIR Festival została przełożona na dni 6 i 7 września 2024 roku. Miejsce wydarzenia pozostaje bez zmian i nadal będzie to lotnisko Bemowo. Agencja Follow The Step planuje skontaktować się z posiadaczami biletów w celu omówienia możliwości ich wymiany lub innych opcji.

(Visited 156 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 7 czerwca, 2023
Close
%d bloggers like this: