Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Nosowska zagra w weekend w Stodole!

Po wydaniu jednego z najbardziej wyczekiwanych albumów tego roku, Nosowska powróciła na koncerty. Już 3 i 4 listopada zobaczymy ją w Stodole!

Kłopotliwe jest przedstawianie Katarzyny Nosowskiej w kilku zdaniach, bo to Artystka, która musi wynajmować sporych rozmiarów magazyn, by pomieścić wszystkie statuetki i dyplomy dla najlepszej polskiej wokalistki i autorki tekstów. Jak to możliwe, że tak skromna, unikająca tłumów dziewczyna zdominowała naszą scenę? Odpowiedź jest prosta: talent i pracowitość. Gdy tylko Hey ma wolne, Nosowska solo – choć zawsze ze znakomitymi partnerami, penetruje krainy, w które z macierzystym zespołem się nie zapuszcza.

Ostatnio eksploruje też sfery spoza świata muzycznego. Od roku bardzo aktywnie działa na Instagramie, gdzie prowadzi treningi fatness i przybierając śmieszną gębę, mówi o życiu, show-biznesie, celebrytach, współczesnych snobizmach, fobiach i modach. Prosto, zwięźle, szczerze, szalenie błyskotliwie i dowcipnie. Cykl filmików „A ja żem jej powiedziała…” stał się inspiracją do książki o tym samym tytule, której premiera już 23 maja.

Na polu muzycznym Nosowska również nie próżnuje, pracując z Michałem FOXem Królem nad swoim kolejnym solowym albumem, potwierdziła tylko swoją pozycję na rynku. Nowy materiał będzie można usłyszeć na żywo podczas jesiennej trasy koncertowej – NOSOWSKA na tłusto.

3 i 4 listopada TIMETABLE:
18:30 – otwarcie klubu
19:30 – rozpoczęcie koncertu

Koncerty są całkowicie wyprzedane, nie kupuj biletów z podejrzanych źródeł!

(Visited 7 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 30 października, 2018
Close
%d bloggers like this: