„Zwycięstwa smak” to drugi album długogrający w dorobku formacji OFFENSYWA, który ukaże się 11-go lutego nakładem Lou&Rocked Boys.

Album promuje teledysk do pierwszego singla Antidotum. Krążek zawiera 11 autorskich kompozycji, utrzymanych w punkowej stylistyce z domieszką klasycznego rock’n’rolla. Wszystkie teksty znajdujące się na płycie napisane zostały w języku polskim. Teksty są komentarzem do codziennej rzeczywistości, poruszają rozmaite zagadnienia i problemy, nie pozostawiając jednak słuchacza bez konkretnej recepty czy alternatywnych rozwiązań. Bywają wyrazem buntu wobec zastanego porządku (albo chaosu) lub mówią, jak odnaleźć w tym świecie swoje miejsce i wewnętrzny spokój. „Zwycięstwa smak” to energia, kwintesencja butnej młodości i klasycznego punk rocka w nowoczesnej formie!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNowy album Lesers Bend już w sklepach
Następny artykułSiódme solo Dudka
Redaktor naczelny MusicLovers.pl oraz wielki fan muzyki. Muzyką interesuję się od dawna a od 5 lat prowadzę portal, początkowo sam - obecnie z kolegami z redakcji. Moje ulubione gatunki to: pop, rock, alternatywa, jazz.