Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Zapowiedzi

Siódme solo Dudka

„To jak do tej pory mój najlepszy album” – mówi o swoim najnowszym wydawnictwie Dudek, który jako DDK P56 wydaje nowy album.

To prawdziwa gratka dla entuzjastów ulicznego rapu. Siódma solowa płyta DDK zatytułowana Polski Rap ukaże się 27 lutego nakładem Fonografiki.

To jak do tej pory mój najlepszy album – mówi o płycie „Polski Rap” Dudek. – Perełeczka, każdy kawałek to serce, progres. Na krążku pojawi się aż 20 tracków, każdy spójny i w pełni doskonały. Gdyby choć jeden nie wyszedł, nie znalazłby się na tej płycie. To nie byłoby to samo – dodaje.

Uznany warszawski raper Dudek aktualnie związany jest z zespołem Miejski Sort, współtworzy również kolektyw Mixtape Pro Ekipa, na którym chciałby pokazać nieznanych utalentowanych MC, bo jak sam twierdzi na podwórkach jest więcej dobrego rapu, niż na scenie. Do 2013 roku związany był ze składem Razem Ponad Kilo (RPK). Muzyk ma na koncie sześć płyt solowych, jedną w składzie RPK oraz jedną w składzie Miejski Sort. Poza tym, może cieszyć się licznymi zaproszeniami na płyty i featami m.in. z takimi raperami i składami, jak: Hemp Gru, Peja, Non Koneksja, Firma, Dix37 czy Juras. Aktualnie nagrywa zwrotki m.in. dla takich artystów, jak: Bosski Roman, Drużyna Mistrzów, REST/DIX 37, CAS Elita, Raport Art., DMK czy PRG.
„Polski Rap” będzie siódmą solową płyta DDK – album zostanie wydany nakładem Fonografiki 27 lutego.

(Visited 4 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 30 stycznia, 2015
Close
%d bloggers like this: