Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ WIDEO, Teledyski

Nowy klip Mietalla Walusia

Nigdy nie chciałem Twoim kumplem być to najnowszy teledysk promujący solową płytę Dwie dekady Mietalla Walusia, lidera zespołu Negatyw związanego również m.in. z formacjami: Penny Lane, Leny Valentino czy Warsaw Bombs.

To już trzeci teledysk promujący wydany także na winylu, podwójny album Dwie dekady Walusia. Płyta, to podsumowanie 20 lat aktywności artystycznej muzyka w różnych zespołach. Album powstawał m.in. w kultowym Abbey Road w Londynie, w którym Mietall oficjalnie nagrywał jako pierwszy polski muzyk rockowy.

Mietall Waluś to muzyk rockowy i alternatywny, wokalista oraz gitarzysta aktywny na scenie od wczesnych lat `90. Współzałożyciel takich zespołów jak: Lenny Valentino, Penny Lane, Warsaw Bombs  (z Muńkiem Staszczykiem), twórca zespołu Negatyw i solowego projektu Mietall Waluś Magazine. W swoim dorobku artystycznym Mietall Waluś blisko współpracował z czołowymi artystami polskiej sceny rockowej i alternatywnej (m.in. Katarzyną Nosowską, Arturem Rojkiem, Muńkiem Staszczykiem i innymi).

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 14 maja, 2018
Close
%d bloggers like this: