Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Nowy singiel: Mietall Waluś – Wojna

Swoją oficjalną premierę ma najnowszy utwór znanego między innymi z takich zespołów, jak Negatyw, Lenny Vallentino czy Warsaw Bombs Mietalla Walusia. Do mocnego w wymowie kawałka „Wojna” powstał teledysk.

– Mój nowy utwór powstał bardzo impulsywnie – mówi Mietall Waluś – Od dłuższego czasu na skutek docierających zewsząd informacji dotyczących trudnej i niebezpiecznej sytuacji w tak wielu krajach położonych tak blisko nas, kumulowały się we mnie różne emocje. W którymś momencie poczułem, że muszę dać im jakieś ujście. Usiadłem i napisałem ten utwór. Chcę wierzyć w to, że wśród jego odbiorców znajdą się tacy, którym da on do myślenia. – dodaje muzyk.

Jak informuje muzyk, jego najnowszy utwór nie jest zapowiedzią nowej płyty. Choć artysta nie wyklucza, że w najbliższych miesiącach nagra kolejne swoje autorskie utwory. Mietall Waluś to muzyk rockowy i alternatywny aktywny na scenie od wczesnych lat `90. Współtwórca m.in. takich zespołów, jak Lenny Valentino, Warsaw Bombs czy Penny Lane. Twórca i lider formacji Negatyw.

(Visited 8 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 30 czerwca, 2016
Close
%d bloggers like this: