Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Nowy singiel Evanescence „The Game Is Over”

Evanescence powracają z nowym utworem The Game Is Over. To już drugi kawałek zapowiadający nadchodzącą płytę The Bitter Truth. Będzie to pierwszy album z nowymi kawałkami zespołu po 9 latach.

Klip do utworu The Game is Over został nagrany telefonem i przedstawiający wizualizację neonowego koszmaru. Podczas premiery na platformie zjawiła się Amy Lee, która odpowiedziała na pytania fanów.

Mimo gitarowego brzmienia The Game Is Over, na pierwszy plan jak zwykle wychodzi wokal Amy. Ta piosenka to protest przeciwko normom narzucanym nam przez społeczeństwo. W czasach depresji i strachu, w świecie który rozpada się coraz szybciej – ta kompozycja to ostatni dzwonek, żeby przyznać: ludzkość wcale nie ma się dobrze.  

Teledysk do utworu to koszmarna wizja ukazująca spustoszenie powstałe na świecie w ostatnim czasie. Mimo tego, że grupa była zmuszona do nagrywania klipu telefonami, wraz z reżyserem P.R. Brownem udało im się uzyskać wysokiej jakości efekt końcowy. Pokazują potwora w każdym z nas. Wideo przedstawia mroczne myśli ukryte za fałszywymi uśmiechami. Ten teledysk to dowód na to, że pomimo braku profesjonalnego sprzętu, grupa jest mocno zdeterminowana, żeby w sposób ekspresyjny przedstawić swoją twórczość.

(Visited 66 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 7 lipca, 2020
Close
%d bloggers like this: