Podczas, gdy światowa trasa LP zapowiedziana na 2020 została przełożona z powodu Covid-19, wokalistka, songwriterka i muzyczny fenomen zapowiada „2020 Virtual Worl Tour” – pierwszy wirtualny koncert na żywo! Wydarzenie ma być jednym pełnometrażowym koncertem LP w 2020 roku i transmitowane będzie na żywo z Los Angeles 1 sierpnia o 22:00 polskiego czasu!

LP, która rozkochała w sobie Polaków dzięki singlowi Lost On You, wyjątkowemu głosowi i ogromnej wrażliwości zachwyca na koncertach. Kto był ten wie, kto nie był – ma teraz niepowtarzalną szansę! „2020 Virtual World Tour” to jedyny pełnometrażowy koncert, który Artystka zagra w tym roku. Towarzyszyć jej będzie pełny zespół a fani będą mogli usłyszeć największe przeboje, nowe utwory i kilka coverów. I to wszystko bez wychodzenia z domu.

Wydarzenie pozwoli na zjednoczenie międzynarodowej rzeszy fanów Artystki. Będą mogli czatować między sobą wymieniając się wrażeniami, stworzą wirtualny tłum oraz każdy będzie mógł nagrać plik dźwiękowy, który będzie dopingował LP – tak jakby fani byli na miejscu!

Zakup biletu umożliwi uczestnictwo w wydarzeniu na żywo, ale również pozwoli delektować się koncertem po jego zakończeniu! Bilety dostępne w kilku wariantach dostępne są na stronie: https://lp.veeps.com/stream/events/39c3794ac61d