Natalia Moskal ponad rok po premierze swojego debiutanckiego albumu Songs of Myself przedstawia nową piosenkę Neverland, utwór z potencjałem na wakacyjny hit. Singiel pojawi się we wszystkich serwisach streamingowych 13 lipca 2018.

Neverland to utwór osobisty pod względem tekstowym (co również ilustruje video promujące piosenkę, złożone z fragmentów ostatnich kilkunastu miesięcy z wokalnego oraz prywatnego życia wokalistki) i bardzo wakacyjny w warstwie muzycznej dzięki rytmicznej i energetycznej stylistyce. Moskal z jednej strony jest wierna przebojowej elektronice, znanej z wcześniejszej twórczości a z drugiej Neverland cechują brzmienia inspirowane amerykańskim funkiem. Dopełnieniem całości są partie Wojtka Miecznikowskiego.

Natalia jest autorką tekstu śpiewanego, a za kompozycję i produkcję odpowiada Adam Bieranowski. W tworzeniu melodii uczestniczyła również Małgorzata Nakonieczna. Teledysk jest autorstwa Lulu Zubczyńskiej.

Przy tworzeniu Neverland za inspirację słuzyły nam utwory James’a Browna, Janelle Monae, Prince’a, czy Bruno Marsa. Przy płycie sięgnęliśmy z Łukaszem Maronem do lat 80. i 90. Teraz, pracując z Adamem, chciałam wrócić do brzmień jeszcze wcześniejszych, które były mi bliskie, kiedy byłam jeszcze nastolatką. Tekst Neverland porusza kwestię dylematów i wyborów, przed którymi staje młody człowiek wkraczając w dorosłość, temat u mnie bardzo aktualny. Wolałabym trafić zatem do takiej Nibylandii, w której się zwyczajnie nie dorasta. – mówi Natalia Moskal

Już jesienią możecie spodziewać się całkowicie nowego, już długogrającego materiału od Natalii Moskal. Będzie zaskakująco, ale nie możemy zdradzić więcej. Wszystkie informacje na temat przyszłych działań będą publikowane na kanałach wokalistki na FB oraz Instagramie.