Ogłaszamy pierwszy koncert Paul McCartney w Krakowie! Artysta zagra w Tauron Arenie już 3 grudnia.

Paul McCartney ogłosił w zeszłym tygodniu, że nie może się już doczekać nadchodzącej trasy koncertowej Freshen Up, która rozpoczyna się we wrześniu w Kanadzie. Będzie to pierwsza trasa Paula od czasu„One On One Tour”, podczas której koncertów artysty w latach 2016-2017 wysłuchało około 2 mln fanów.

Jest to również pierwsza trasa koncertowa, która rozpocznie się po premierze nowego albumu Egypt Station, który będzie wydany 7 września nakładem Capitol Records.

Zgodnie z zapowiedziami autora płyty, Egypt Station to fascynująca podróż z 14 utworami, która zaczyna i kończy się instrumentalnymi Station I oraz Station II. Każdy kawałek opowiada o miejscu lub momencie, by potem przenieść słuchacza do kolejnego przystanku.

Paul McCartney w Krakowie

Koncert w Krakowie to znakomita okazja dla Paula, by po raz pierwszy odwiedzić dawną siedzibę polskich królów. Artysta gościł już w naszym kraju na koncercie w Warszawie w 2013 roku w ramach trasy Out There.

PAUL McCARTNEY
3 grudnia 2018 r. TAURON Arena Kraków

Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl
19.07 w godz. 10:00-22:00.

Bilety w cenie od 279 zł w sprzedaży ogólnopolskiej od 20.07 od godz. 12:00 na LiveNation.pl.

Odwiedzanie nowych miejsc to zawsze świetna zabawa! To bardzo ekscytujące doświadczenie, które pomaga zachować świeżość umysłu. Zawsze chciałem zobaczyć Kraków ponieważ słyszałem o nim wiele wspaniałych rzeczy. Świetnie się bawiliśmy podczas naszej ostatniej podróży do Polski, więc wiemy, że będzie to kolejna wyjątkowa noc dla nas. Nie możemy się doczekać powrotu – Get ready to rock Poland!

Trasa Freshen Up rozpocznie się we wrześniu czterema koncertami w Kanadzie. Następnie w październiku Paul wystąpi jako główna gwiazda 17. edycji festiwalu Austin City Limits w Stanach Zjednoczonych. Europejska część trasy przypada na grudzień i zakończy się koncertami w Wielkiej Brytanii.