Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Nowy singiel Partycji Markowskiej – „Niepoprawna”

Patrycja Markowska wrzuca do sieci swój nowy utwór Niepoprawna.

W związku z COVID 19 i obostrzeniami z nim związanymi w ramach akcji #Zostańmy w Domu, klip do utworu powstał ze zbioru kilkuset zdjęć artystki z różnych okresów jej życia, w tym tych z dzieciństwa. Warto podkreślić, że video wpisuje się popularny ostatnio trend, który obserwujemy w Social Mediach.

Patrycja przy okazji premiery piosenki zainicjowała również zbiórkę pieniędzy, aby wesprzeć walkę z koronawirusem. Na profilu Artystki https://sklep.musicart.pl/product-category/patrycja-markowska/ dostępny jest utwór w formie MP3, który można pobrać wpłacając dowolną kwotę od minimum 1 zł. Zebrana kwota zostanie przekazana na Fundację Jurka Owsiaka celem zakupu respiratorów do polskich szpitali. Zbiórka potrwa do 21 kwietnia 2020 r.

Inspiracją do napisania piosenki „Niepoprawna” była podróż do Ameryki Południowej w programie Ameryka Express. Wróciłam naładowana energią i wspólnie z Maćkiem Wasio zabraliśmy się do pracy. Chcieliśmy zrobić energetyczny numer, który nawet odarty z wszelkich sztuczek produkcyjnych, będzie się bronił przy akompaniamencie samej gitary i wokalu. Coś, jak klasyczny dobrze skrojony garnitur, który zawsze będzie modny:) Już nie mogę się doczekać kiedy zagramy ten kawałek na żywo na koncertach, a póki co wierzę, że ta piosenka wprowadzi trochę słońca i doda Wam nadziei
w tych trudnych czasach

(Visited 6 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 31 marca, 2020
Close
%d bloggers like this: