Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ WIDEO, Filmy

Najlepsze seriale ranking

Lubisz oglądać dobre seriale i szukasz inspiracji? Właśnie przygotowaliśmy listę najlepszych tego typu produkcji dostępnych na platformie HBO GO. Ten serwis internetowy wideo na życzenie jest przeznaczony wyłącznie dla krajów znajdujących się w Unii Europejskiej. Działa od 2010 roku. Co ciekawe Polska to drugi kraj po Stanach Zjednoczonych w którym uruchomiono usługę. Początkowo z HBO GO mogli korzystać jedynie abonenci operatorów satelitarnych i kablowych. Obecnie usługę można wykupić bezpośrednio w serwisie.

Najlepsze seriale ranking

Jednym z seriali, który przyniósł ogromną popularność platformie internetowej HBO GO jest serial “Gra o tron”. Produkcja zabiera nas w przeszłość, w której szlacheckie rodziny walczą o panowanie w krainie Westeros. Serial naszpikowany jest licznymi intrygami i romansami. Narastające konflikty prowadzą do licznych wojen. Na HBO GO można zobaczyć też kultowy serial “Seks w wielkim mieście”. Produkcję realizowano w latach 1998-2004. Serial opowiada o czterech przyjaciółkach. Każda z nich jest niezależna, piękna i bogata. Choć wszystkie prowadzą aktywne życie seksualne często muszą sobie radzić z samotnością. O swoich doświadczeniach główne bohaterki regularnie opowiadają sobie w ulubionej kawiarni.

Na platformie HBO GO nie brakuje też mocnych polskich propozycji. Z dużym zainteresowaniem widzów spotkał się serial “Wataha”, którego akcja toczy się w malowniczych bieszczadach. Ta kryminalna historia skupia się przede wszystkim na pracy strażników granicznych na polsko-ukraińskim pograniczu. Nie brakuje licznych zwrotów akcji, niewyjaśnionych zbrodni i trudnych do rozszyfrowania intryg. Najgłośniejszym polskim serialem w serwisie HBO GO w ostatnich latach jest jednak produkcja “Ślepnąc od świateł”. Serial pokazuje historię popularnego warszawskiego dilera narkotyków. Kuba, bo tak ma na imię główny bohater to tajemniczy perfekcjonista. Niewiele wiedzą o nim nawet jego pracodawcy. Wśród klientów Kuby znajdują się osoby z pierwszych stron gazet. Gdy świat gangsterów zaczyna dawać mu w kość ten zaczyna rozważać zmianę swojego dotychczasowego życia. Kuba planuje wyjazd do dalekiej Argentyny. W podróż z biletem w jedną stronę ma ruszyć za tydzień. Okazuję się to jednak nie być takie proste.

https://www.youtube.com/watch?v=7ObPfix-mT4
(Visited 6 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 30 marca, 2020
Close
%d bloggers like this: