Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ WIDEO, Teledyski

Nowy Teledysk: Kaśka Sochacka – Trochę Tu Pusto

Kaśka Sochacka prezentuje teledysk do pierwszego singla Trochę tu pusto. Obraz zarejestrowany został w pracowni artystycznej Zbigniewa Gosa w Józefowie pod Warszawą. Za finalny montaż odpowiada Aleksandra Przytuła oraz Sabina Filipowicz.

Autorem słów piosenki jest sama artystka, natomiast muzykę stworzyła wspólnie z Arkiem Żureckim. Za finalne brzmienie utworu odpowiada Kuba Galiński. Kaśka Sochacka to drobna blondynka z twardym kręgosłupem i niskim zachrypniętym głosem. Pochodzi z południa Polski. Jak większość dziewcząt urodzonych w latach 90-tych śpiewa od dziecka. Unika lakieru do włosów i szpilek. Zdaje się, że jest sobą.

„To jest prosty numer, ale też w trafny sposób ujmuje wszystko to, co czułam, gdy go pisałam. Miałam jeden z gorszych dni, byłam już skłonna się poddać, rzucić muzę gdzieś w kąt, bo przecież chętnych i zdolnych jest cała masa, a ja najwidoczniej nie miałam byc wśród tych, którzy dzielą się swoją muzyką. I nagle to poczułam. Jakąś taką wiarę. I to wszystko ujęłam w piosence, rycząc i spisując te emocje. Tego samego dnia zadzwonił do mnie Uzek, bo akurat wtedy był czas Must Be The Music i tam się poznaliśmy. Czułam, że to początek czegoś nowego. Kilka dni pózniej podesłałam mu „Trochę tu pusto”, a teraz wspólnie z Jazzboy go wydajemy. Przypadek? Nie sądzę, trzeba wierzyć.”

(Visited 13 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 1 czerwca, 2017
Close
%d bloggers like this: