Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ WIDEO, Teledyski

Nowy teledysk: Nekromer – Take Dat (My Hardcore Life)

Właśnie ukazał się nowy teledysk związanego z wytwórnią Peji metalowego zespołu Nekromer. W klipie do utworu „Take Dat (My Hardcore Life)” gościnnie pojawiają się: sam Peja, Glaca z My Riot oraz śląski drifter Wojciech ‘Ogień’ Łubkowski.

Take Dat (My Hardcore Life) to drugi singiel z nadchodzącej płyty Nekromer zatytułowanej Trill. Wszystkie zdjęcia do „Take Dat (My Hardcore Life)” zostały zrealizowane na Śląsku, z którego zespół pochodzi. W klipie gościnnie pojawiają się m.in.: Peja i Glaca z My Riot, którzy trzymają winylowe płyty zespołu Slayer oraz śląski drifter Wojciech ‘Ogień’ Łubkowski. Pierwszym singlem promującym zapowiadany na drugą połowę 2015 roku album „Trill” była utwór „Fak The President”. Jak mówi zespół:

Szukamy nowych patentów i rozwiązań, konsekwentnie nie ograniczamy się żadnymi ramami, robimy to, co w danym momencie czujemy – mówi o singlu i zapowiadanym krążku Hellfield, frontman Nekromer. – Nasz nowy album będzie szalenie zróżnicowany stylistycznie oraz brzmieniowo, co można wywnioskować już po pierwszych dwóch singlach. Spodziewajcie się petard!”.

Nekromer powstał w 2007 roku w Knurowie. Twórczość zespołu to nietuzinkowe połączenie nurtów takich, jak death metal, hardcore, rap, elektronika – a ostatnio nawet trap czy dubstep. Formacja nie zamyka się w sztywnych ramach gatunkowych. Od 2012 roku Nekrom er związany jest z wytwórnią RPS Enterteyemnt należącą do rapera Peji. Nakładem poznańskiego labelu w 2013 roku zespół wydał album „Pray For Enemies”. Aktualnie Nekromer przygotowuje się do wydania drugiego krążka – „Trill”.

TAKE_DAT_MINIATURA

(Visited 7 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 30 lipca, 2015
Close
%d bloggers like this: