Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Zmiana miejsca koncertu R5 i nowa pula biletów

W związku z dużym zainteresowaniem, jakim cieszy się koncert grupy R5 w Polsce, występ zespołu zostaje przeniesiony z klubu Proxima do Palladium! Data pozostaje niezmieniona – muzycy zagrają w Warszawie 30 września.

Grupa pochodzi z Denver i debiutowała w 2010 roku EP „Ready Set Rock”. Skład R5 tworzy rodzeństwo Riker, Rocky, Ross i Rydel Lynch oraz Ellington Ratliff. Zespół zaczął zyskiwać popularność w 2012 roku, po występach Rossa w serialu telewizyjnym „Austin & Ally” i Rikera w „Glee”. Historia R5 zaczęła się jednak niemal 10 lat temu, kiedy rodzeństwo Lynch podjęło pierwsze próby sceniczne.
Po podpisaniu kontraktu z Hollywood Records, w 2013 roku zespół wydał debiutancki album długogrający – „Louder” – który promował utwór „Pass Me By”. Płyta powstała we współpracy z producentami Emanuelem Kiriakou (znanym ze współpracy z Seleną Gomez czy Jasonem Derulo) i Andrew Goldsteinem (Demi Lovato, Ne-Yo).

10 lipca ukazał się ich najnowszy krążek – Sometime Last Night!

W związku ze zmianą klubu do sprzedaży trafiła dodatkowa pula biletów na ten koncert. Dostępne są już na stronach www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn. Bilety kupione na koncert w Proximie oraz pakiety Meet & Greet zachowują ważność.


R5 nowa lokalizacja

(Visited 2 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 30 lipca, 2015
Close
%d bloggers like this: