Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Nowy utwór Anny Przybył „Zgubiłam się”

Anna, którą odbiorcy poznali z lirycznych, niszowych utworów, tym razem pokazuje się z zupełnie innej strony. Piosenka Zgubiłam się jest energetyczna i wpada w ucho już po pierwszym przesłuchaniu.

„Potrzebowałam więcej perkusji, by wykrzyczeć swoje emocje. Gatunek to tylko szufladka, w której często zamyka się osoby, które tworzą. Dla mnie zawsze na pierwszym miejscu jest  słowo, muzyka ma za zadanie jak najlepiej je wyeksponować”.

Utwór to opowieść o dziewczynie, która czuje się zagubiona i utraciła sens życia. Z pomocą przychodzą jej słowa bliskiej osoby: „Otwórz swoje zranione serce (…), ono powie Ci najwięcej, jak właściwie żyć”. To dobra rada, dla wszystkich, którym trudno odnaleźć się w pogoni współczesnego świata.

Słowa oraz muzykę do utworu napisała Anna, za aranżację muzyczną odpowiada Jakub Mańkowski. Klip powstał spontanicznie.

Chciałam, żeby teledysk był autentyczny. Wypożyczyłam kamerę i postanowiłam, że utwór wybiorę w zgodzie z emocjami, które towarzyszyły mi danego dnia. Padło na „Zgubiłam się” i faktycznie, jeśli patrzeć na obraz to jest to najszczersze, co do tej pory zrobiłam. Są łzy i rozmazany makijaż, a potem oczyszczenie i niezrozumiała radość, którą często przynoszą te kropelki endorfin.

(Visited 24 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 14 czerwca, 2022
Close
%d bloggers like this: