Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Nowy utwór Joe Bonamassy + największe przeboje za free!

To niezła gratka dla tych, których nie stać na kupno zagranicznych albumów, a nie chcą pozyskiwać muzyki z nielegalnych źródeł. Kolejnym wykonawcą, który postanowił podzielić się swoją muzyką jest amerykański wirtuoz gitary i wokalista, Joe Bonamassa.

Darmowe utwory można pozyskać ze strony internetowej blues-rockowego muzyka. Wpisując swój e-mail w pole z linka poniżej, uzyskujemy dostęp nie tylko do premierowego utworu Song of Yesterday, nagranego na żywo w Carnegie Hall, ale też do 12 przebojów artysty z całego przekroju jego kariery, jak Dust Bowl czy The Ballad of John Henry.

Co prawda jest to element promocyjny, mający zachęcić do przedpremierowego kupna nowego albumu Bonamassy, koncertowego Live at Carnegie Hall – An Acoustic Evening, jednak nie mienia to faktu, że mamy dzięki temu dostęp do darmowej muzyki. Dla tych, którzy chcieliby zapoznać się z twórczością Nowojorczyka – jak znalazł.

A oto link, pod którym można uzyskać dostęp do utworów: https://jbonamassa.com/albums/2017/an-evening-at-carnegie-hall/share/social.php?id=05-02-17-fbad

(Visited 39 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 23 czerwca, 2017
Close
%d bloggers like this: