Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

OFF Festival Katowice odwołany!

Organizatorzy oficjalnie poinformowali dziś o odwołaniu tegorocznej edycji OFF Festival Katowice, jest to decyzja, której od dawna mogliśmy się spodziewać. Festival, tak jak wiele innych imprez tego typu, został odwołany, ze względu na pandemię koronawirusa i zakaz organizowania imprez masowych.

To bardzo trudna decyzja. Nie spędzimy razem kolejnego magicznego weekendu w Katowicach, przy najlepszej muzyce świata. Pandemia zniweczyła ciężką pracę setek ludzi, którzy przygotowywali dla Was tegoroczną edycję OFF Festivalu Katowice. Artyści, technicy, realizatorzy dźwięku, oświetleniowcy, ochroniarze, kierowcy, nasi pracownicy… – cała branża koncertowa balansuje już dziś na granicy katastrofy. My też stanęliśmy przed największym wyzwaniem w historii festiwalu. Przetrwamy, jeśli nam w tym pomożecie. – piszą organizatorzy

Wejściówki zakupione na Off Festival Katowice 2020 będą ważne także
w 2021 roku, są jednocześnie gwarancją udziału w przyszłorocznej edycji
w najniższej cenie. Organizatorzy podkreślają, że zachowanie biletów to dla nich wielkie wsparcie w obecnym trudnym czasie.  Jednocześnie jednak informują, że wkrótce przedstawią procedurę zwrotu zakupionych biletów.

Już jutro ogłoszony zostanie pierwszy z artystów  Off Festival Katowice 2021, co może być pomocne przy decyzji o zwrocie biletów. 10 sierpnia ruszy sprzedaż karnetów na 2021 rok.

Do zobaczenia w Katowicach 6-8 sierpnia 2021 roku!

(Visited 39 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 7 maja, 2020
Close
%d bloggers like this: