Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Zapowiedzi

Oly. zapowiada płytę

Dzisiaj dzień zapowiadania płyt młodych, polskich wokalistek. Po Poli Rise teaserami swojego debiutanckiego wydawnictwa częstuje jedna z wrażliwszych artystek należąca do wytwórni Nextpop – Oly.

Jeszcze kilkanaście miesięcy temu mało kto wiedział o wyjątkowym talencie dwudziestoletniej piosenkarki. Dopiero gdy nagrała wraz z Fismollem piosenkę do składanki „Tunnel Vision”, zaczęło robić się o niej głośno. Niebanalny głos i wrażliwość nałęczowianki mieszkającej na co dzień w Warszawie dostrzegł sam Low Roar, z którym Oly. udała się na trasę koncertową po Polsce.

Początek tego roku to czas wielkich zmian dla piosenkarki. Nagrania pierwszego krążka, na którym gościnnie zaśpiewa wspomniany już Fismoll, Kari Amirian czy muzycy współpracujący z Brodką trwały dość długo. Patrząc na opublikowane dziś zapowiedzi albumu, warto było jednak poczekać.

W krótkich klipach wyprodukowanych przez niezawodnego Jędrzeja Guzika z kolektywu wooom przyjemna, kojąca muzyka zgrabnie łączy się z tajemniczymi ujęciami. Nic, tylko czekać na premierę „Home” – która już niedługo.

(Visited 2 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , , Last modified: 12 marca, 2015
Close
%d bloggers like this: