Już dziś wieczorem z inicjatywy Lady Gagi i WHO odbędzie się wyjątkowy koncert, podczas którego artyści z całego świata będą zbierać środki na wsparcie pracowników ochrony zdrowia.

Ogólnoświatowy koncert One World: Together At Home będzie transmitowany już dziś o 20, jako wyraz uhonorowania i wsparcia pracowników opieki medycznej.

Koncert poprowadzą Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel oraz Stephen Colbert.

Wyjątkowy koncert będzie można obejrzeć na żywo podczas transmisji od 20:00 na TIDAL.com/TogetherAtHome

Wszystkie osoby, które nie są jeszcze użytkownikami TIDAL, mogą teraz skorzystać z wyjątkowej oferty, dzięki której za jedyne 4 złote za 4 miesiące otrzymają nielimitowany dostęp do serwisu. Z promocji skorzystać można tutaj.

Od godziny 20:00 będziemy mogli obejrzeć tzw. pre-transmisja. Podczas niej odbędą się koncerty nieoficjalne, takie, które nie będziemy mogli obejrzeć na koncercie głównym. Koncert One World: Together at Home rozpocznie się 18 kwietnia o godz. 20:00 czasu wschodnioamerykańskiego (19 kwietnia o godz. 2:00 czasu polskiego).

W Polsce koncert będzie można obejrzeć także w telewizji dzień później, 19 kwietnia, o godz. 21:00 na Canal+, MTV Polska (godz. 20:00), Paramount Channel (godz. 22:20) oraz Comedy Central Polska (godz. 23:05).