Open’er Festival 2020: Twenty One Pilots i A$AP Rocky kolejnymi headlinerami!

Organizator największego w Polsce festiwalu ogłosił nowych headlinerów imprezy! Sprawdź, kto przyjedzie do Gdyni!

Open’er Festival ogłosił nowych headlinerów przyszłorocznej edycji imprezy. Do ogłoszonego już Thoma Yorke’a i headlinerki trzeciego dnia festiwalu – Taylor Swift dołączyła dwójka nowych wykonawców.

Na Scenie Głównej, 2 lipca, zaprezentuje się niezwykle popularna grupa Twenty One Pilots oraz A$AP Rocky.

Kolejna edycja odbędzie się w dniach 1-4 lipca 2020 tradycyjnie na Lotnisku Gdynia-Kosakowo. Bilety w cenach 539 zł karnet 4 dniowy, 419 karnet weekendowy i 299 zł bilety jednodniowe są do nabycia pod tym linkiem.

W tym roku zespół obchodzi 10 urodziny – i ma co świętować. Dzięki miliardom wyświetleń i odtworzeń takich kawałków jak Stressed Out, Heathens czy Ride, ogromnemu workowi nagród (m.in. statuetki Grammy, MTV EMA oraz Billboard Awards) oraz jednemu z najwierniejszych fanbase’ów na świecie, Twenty One Pilots plasują się dziś w czołówce najważniejszych zespołów alternatywnych ostatnich lat. Wisienką na torcie jest niewątpliwie fakt, że album Blurryface został oficjalnie okrzyknięty najlepiej sprzedającą się rockową płytą dekady (Billboard). Duet ma na swoim koncie 5 albumów. Ostatni, Trench, ukazał się w ubiegłym roku, debiutując na drugim miejscu zestawienia Billboard 200. Jak przyznał Tyler Joseph, Twenty One Pilots już pracują nad jego następcą.

Rakim Mayers rozpoczął karierę jeszcze jako nastolatek. Debiutancki mixtape Live.Love.A$AP ukazał się w 2011 roku, a dwa następne albumy Long. Live. A$AP (2011) i At. Long. Last. A$AP. (2015) debiutowały na szczycie zestawienia Billboard 200. Jego ostatni album był jedną z najważniejszych rapowych płyt ubiegłego roku. Testing zjednał krytyków i fanów nowojorskiego rapera, zyskując opinię najbardziej dojrzałego dzieła w dyskografii Flacko.


Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *