Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Open’er Festival 2020 odwołany! Zobaczymy się za rok

Niestety, najpopularniejszy festiwal w tej części Europy został oficjalnie odwołany! Organizatorzy zaprosili nas na przyszłoroczną edycję.

Początkowo impreza odbyć się miała w dniach od 1 do 4 lipca, tradycyjnie na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo. Ze względu na obecną sytuację związaną z koronawirusem, festiwal został odwołany.

Open’erowiczki, open’erowicze! Z wielką przykrością i smutkiem informujemy, że ze względu na trwający globalny kryzys epidemiczny, w trosce o bezpieczeństwo uczestników, jak i wszystkich pracujących na festiwalu, a także w obliczu decyzji administracyjnych władz, tegoroczna edycja Open’er Festiwal Powered by Orange się nie odbędzie. Nowe daty festiwalu to 30.06 – 03.07. 2021 r. – informują organizatorzy

Dobrą informacją jest to, że tegoroczny program w większości powróci w przyszłym roku. Mamy więc wielką nadzieję, że zobaczymy wszystkich zapowiedzianych artystów! Wystąpić bowiem powinni Taylor Swift, Twenty One Pilots, The Killers, The Cure, Kendrick Lamar i wielu wielu innych.

Wszystkie bilety zakupione na Open’er 2020 pozwolą Wam uczestniczyć w edycji 2021. Tegoroczne bilety gwarantują Wam również udział w festiwalu w najlepszej cenie. Na edycję 2021 nie będą dostępne Fantix i Early Bird Tickets.

Ciężko nam sobie wyobrazić lato bez Open’era. Nie pamiętamy takiego. Ale już wybiegamy myślami i marzeniami w przyszłość. Już spotykamy się z Wami wszystkimi w Gdyni i znów czujemy tę energię, nieporównywalną z niczym innym. Do zobaczenia wkrótce! 

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 29 kwietnia, 2020
Close
%d bloggers like this: