Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

A$AP ROCKY wystąpi tym roku na Openerze!

Open’er Festival powered by Orange 2022 za rogiem! A$AP Rocky drugim headlinerem festiwalowej środy. Jeden z najważniejszych raperów na świecie wystąpi w Gdyni już 29 czerwca.

Rakim Mayers rozpoczął karierę jeszcze jako nastolatek. W 2007 roku dołączył do słynnego nowojorskiego kolektywu A$AP Mob, od którego pochodzi jego pseudonim artystyczny. Debiutancki mixtape Live.Love.A$AP ukazał się w 2011 roku, a dwa następne albumy Long. Live. A$AP (2011) i At. Long. Last. A$AP. (2015) debiutowały na szczycie w USA. Jego ostatni album był jedną z najważniejszych rapowych płyt ostatnich lat. Testing zjednał krytyków i fanów nowojorskiego rapera, zyskując opinię najbardziej dojrzałego dzieła w dyskografii Flacko. Na albumie znalazł się między innymi przebój „Praise The Lord (Da Shine)”, który do dziś zyskał ponad 800 milionów streamów w samym Spotify. Płyta nie jest przepakowana gośćmi, ale ci, którzy się na niej pojawiają – Moby, Frank Ocean, FKA Twigs czy Skepta – doskonale odnaleźli się w towarzystwie głównego bohatera. W ubiegłym miesiącu otrzymaliśmy premierowy singiel A$AP-a „D.M.B„.

Bilety jednodniowe i karnety można zakupić pod tym linkiem. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 29 czerwca – 2 lipca na lotnisku Gdynia-Kosakowo.

(Visited 48 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 14 czerwca, 2022
Close
%d bloggers like this: