Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Open`er nie próżnuje

Ostatnie dni obfitują w festiwalowe ogłoszenia. Trzech nowych artystów występujących na swoim festiwalu przedstawił na falach Trójki Mikołaj Ziółkowski, dyrektor muzyczny Open`era.

Tym razem przyszła pora na wykonawców reprezentujących gatunki, które rzadko mogliśmy do tej pory usłyszeć na gdyńskim lotnisku. Coś dla siebie znajdą fani hip – hopu i psychodelicznego folku.

Do line-up’u lipcowego święta muzyki dołączyli:

A$AP ROCKY

Jeden z bardziej rozpoznawalnych przedstawicieli nowojorskiego hip – hopu. Rapowanie ma we krwi. A$AP Rocky do naszego kraju przyjeżdża po dwuletniej przerwie – obyśmy powitali go bardzo gorąco!

FATHER JOHN MISTY

Joshuę Tillmana możecie znać jako perkusistę kilku zespołów indie – rockowych. Charyzmatyczny artysta od pewnego czasu rozstaje się jednak z pałeczkami, flirtując na boku z gitarą i tworząc niebanalną, interesującą mieszankę rocka i psychodelicznego folku. Na początku tego roku całkiem niepostrzeżenie wydał solowy album, który z pewnością pojawi się w wielu grudniowych podsumowaniach. Cudownie będzie posłuchać „I Love You, Honeybear” na żywo!

D’ANGELO

Największa niespodzianka dzisiejszych ogłoszeń. Wydawało się, że nigdy nie wybudzi się ze scenicznego letargu. Michael Eugen Archer, czołowy amerykański wokalista soulowy, nie zawiódł jednak swoich fanów i wydał w zeszłym roku pierwszy od 14 lat album. Radość polskich wielbicieli muzyka jest o tyle większa, że „Black Messiah” już w lipcu będą mieli okazję usłyszeć na żywo.

Tegoroczny Open`er Festival zaplanowany jest na pierwsze cztery dni lipca.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , Last modified: 26 lutego, 2015
Close
%d bloggers like this: