Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 8:45 pm DZIAŁ NEWS, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Rozpoczyna się Open’er Festival 2023!

Rozpoczął się tydzień Open’er Festival powered by Orange 2023! Od 28 czerwca do 1 lipca na Lotnisku Gdynia-Kosakowo spotka się wiele fanów, którzy będą mieli okazję uczestniczyć w koncertach ważnych artystów zarówno z Polski, jak i zagranicy.

Na scenie w Gdyni pojawią się tacy artyści jak Lizzo, Lil Nas X, SZA, Arctic Monkeys, Kendrick Lamar, OneRepublic, Labrinth, Queens Of The Stone Age, Metro Boomin i wielu innych!

Już w środę o godzinie 15:00 otworzą się bramy 20. edycji największego festiwalu muzycznego w Polsce. Na różnych scenach zobaczymy ponad 100 artystów, z których ponad 20 wystąpi w Polsce po raz pierwszy.

Wyjątkowość tegorocznego Open’er Festivalu polega na tym, że dla międzynarodowych gwiazd takich jak SZA czy Labrinth będzie to jedyny festiwalowy występ w Europie tego lata. Ponadto, projekt club2020, który skupia kilkanaście ważnych nazwisk polskiej sceny hip-hopowej, zaprezentuje swój unikalny, jednorazowy koncert w Gdyni.

Open’er Festival 2023! 🔥

Uczestników festiwalu czeka wiele atrakcji i specjalnych stref, gdzie będą mieli miejsce na zabawę, odpoczynek, spotkania i inspiracje. W 2023 roku cieszymy się z powrotu Teatru na Open’erze po pandemii.

Pierwszym krokiem jest specjalny projekt „Teatr Zdarzenie”, składający się z trzech małych form teatralnych, które będzie można zobaczyć na festiwalu od 29 czerwca do 1 lipca: „Cyber Elf” (reż. Magda Szpecht), „Ich Heisse Frau Troffea” (reż. Sergey Shabohin, Igor Shugaleev), „Fizyka Kwantowa. Czyli rozmowy nigdy nieprzeprowadzone” (reż. Julia Wyszyńska).

W Strefie Fashion zaprezentują się projektanci inspirowani ideą upcyclingu. W namiocie Let’s Talk goście specjalni będą prowadzić dyskusje na temat najważniejszych społecznych zagadnień, zwłaszcza dotyczących kobiet. Tegoroczna strefa NGO, której motto brzmi „Siła kobiet”, pobiła dotychczasowe rekordy pod względem liczby zgłoszeń.

Gdynia już ożywa Open’erem! W poniedziałek rozpoczęła się wymiana biletów i karnetów na festiwalowe opaski. We wtorek pierwsi uczestnicy zaczną meldować się na polu namiotowym. Tego samego dnia, tradycyjnie jak co roku, wystartują pierwsze autobusy bezpłatnej linii Open’er Festival, które będą kursować między dworcem Gdynia Główna a wejściem na festiwal.

W tym roku dzięki wsparciu Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka i dofinansowaniu ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego uczestnicy wracający z koncertów będą mieli do dyspozycji aż 27 dodatkowych nocnych składów SKM. Klimat festiwalu będzie odczuwalny przez cały tydzień!

(Visited 150 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 26 czerwca, 2023
Close
%d bloggers like this: