Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 7:37 pm DZIAŁ NEWS, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Open’er 2023. Kolekcja Open’era dostępna w Rossmannie!

Plecaki, torby i kosmetyczki z Open’erowego merchu i w niezwykłym festiwalowym klimacie pojawiły się w sieci sklepów Rossmann! Jako pierwsi pokazujemy festiwalowe produkty, które są wynikiem współpracy Open’era i Rossmanna.

Rossmann to międzynarodowa sieć drogerii, której główna siedziba znajduje się w Niemczech. Firma została założona w 1972 roku przez Dirka Rossmanna i szybko rozrosła się, stając się jednym z największych detalistów w branży kosmetycznej i drogeryjnej w Europie.

Rossmann we współpracy z Open’erem

Już w poprzednim roku mieliśmy pierwszą okazję zobaczyć współpracę Drogerii wraz z festiwalem Open’er.

Rossmann, jedna z wiodących marek w segmencie detalicznym w Europie i lider w Polsce, rozszerza swoją dotychczasową współpracę z Open’erem, najważniejszym polskim festiwalem muzycznym. Po udanym partnerstwie w poprzednim roku, które zaowocowało pierwszą w Polsce sceną zasilaną wodorem, ta nowa faza współpracy otwiera zupełnie nowe możliwości. Rossmann dołącza do grona sponsorów festiwalu, co stanowi kolejny krok naprzód w ich wspólnej historii.

Open’er 2023 – merch w Rossmannie

Jak widać pierwszym elementem współpracy, jeszcze przed festiwalem, jest dedykowany merch, który pojawił się już w sklepach sieci Rossmann. Mowa tutaj o plecaku typu „worek”, metalicznej kosmetyczce i torbie na ramię, która jest naprawdę duuuża.

Ceny mimo renomy, którą posiada festiwal nie są zawyżone. Możemy nawet stwierdzić, że są tańsze, niż jakbyśmy kupili oryginalnie rzeczy ze stoiska na miejscu w Gdyni.

Plecak typu worek dostępny jest obecnie w cenie 10,79 zł, przed promocją cena wynosiła 14,99. Kosmetyczka jest najdroższa z całej kolekcji. Przed obniżką kosztowała 29,99 zł, obecnie musimy zapłacić za nią 17,99 zł. Torba, która jak wspominaliśmy jest naprawdę duża dostępna jest w podobnej cenie. Ab y móc się nią cieszyć musimy zapłacić 17,99 zł, przed obniżeniem ceny kosztowała 24,99 zł.

Sprawdźcie całą kolekcje poniżej i dajcie znać, z którą rzeczą pojedziecie w tym roku do Gdyni!

(fot. Michał Seremak, MusicLovers.pl)

Opener 2023 – informacje

Tegoroczna edycja Open’era odbędzie się w dniach 28.06-01.07 w Gdyni, na Lotnisku Gdynia-Kosakowo. Na festiwalu wystąpią między innymi Kendrick Lamar, Arctic Monkeys, Lizzo oraz Lil Nas X.

My zapraszamy już od 26 czerwca na specjalną rubrykę, która pojawi się na portalu w ramach tegorocznej edycji Open’era! Do przeczytania i zobaczenia!

(Visited 164 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 15 czerwca, 2023
Close
%d bloggers like this: